Zavoli



Zavoli Sıralı Regülatör

2 farklı regülatör olarak sunulmaktadır. 200 HP güce kadar Standart Regülatör, 200 HP üstü motorlar için Süper Regülatör kullanılmaktadır.
Zavoli Pan Enjektör

Değişen basınçlarda, hızlı açma kapama sayesinde mükemmel performans sağlar.Tek tek monte edilebilirliği, pratik ve hızlı enjektör uçları montajı dönüşümlerden büyük avantaj sağlar.Temizlenebilme özelliği ile yatırımınızın uzun yıllar korunmasını sağlar.100 bin km. garantilidir.

Alisei AEB ECU

LPG sektöründe 50 yılın üzerinde tecrübesi oln AEB firmasının ürünü 3/4 Silindirli ve 5/6/8 Slindirli araçlar için 2 ayrı tipte sunulmaktadır. İkisinde de çok çeşitli ayar imkanları bulunmaktadır.



Alisei AEB Kablo Takımı

AEB firmasının ürünü olan Kablo Tesisatları, yüksek sıcaklığa dayanıklılığı ve kolay montaj yapılabilme özelliği ile en küçük tereddüde izin vermeden uygulanmaktadır.

Zavoli Yakıt Seçme Anahtarı

Şoför mahalline monte edilen benzin veya LPG ile çalışma seçenekleri bulunan anahtardır.Aracın benzinden LPG’ye, LPG’den benzine geçişini sağlamaktadır.LPG tankında bulunan gaz (likit LPG) seviyesini göstermektedir.

Gaz Basınç Sensörü (MAP Sensörü)

Gaz basıncını ölçer ve bu bilgiyi kullanarak gaz yoğunluğunu ölçerek enjektörlerin açılma zamanını ayarlar.

Kalitemiz

Zavoli’de üretim süreci ISO 9001 standartlarına uygun olarak yüksek kalite standartları ile yürütülmektedir.

Üretilen parçaların maksimum güvenilirliğinin sağlanması için, sayısal kontrol sağlayan üretim bantları ve cihazlar kullanılır. Güvenilirliği testler sonucu yeterli bulunmayan hiçbir ürüne otomatik sistem tarafından barkod numarası verilmez.

Parçalar birleştirilmeden önce tek tek kalite kontrolden geçirilir. Parçaların montajı otomatik bir hat üzerinde yapılır ve üretim aşamasında zorlu testlere tabi tutulur.

Üretim sürecindeki hatalar için ÜRÜN SORUMLULUK sigortası mevcut olup ayrıca bayilerimiz tarafından,  Montaj-Tamir-Bakım ile ilgili bir sorunda siz tüketicilerimizi korumak için  MONTAJ / İŞÇİLİK SİGORTASI yaptırılmıştır. Bunun yanı sıra dönüşüm sonrasında aracınızın motorunu korumak için talebiniz halinde 3. Şahıs Sorumluluk adı altında MOTOR SİGORTASI da yaptırabilirsiniz.